Dvojdielne plavky

Dámska plavková podprsenka CAPRI Bandeau Rubinia, Dámska plavková podprsenka CAPRI Bandeau Luna, Dámske plavkové nohavičky CAPRI Tango Rubinia a Dámske plavkové nohavičky CAPRI Tango Luna stelesňujú samotný zámer mojej tvorby:

"Prinášať viac radosti a šťastia do života žien v podobe kvalitného oblečenia a doplnkov s cieľom užívať si svoju ženskosť a prispievať tak svojou radosťou zo života k šíreniu lásky a krásy do tohto sveta.". 

Mojim cieľom je dosiahnuť to, aby ste sa cítili v oblečení značky Nikola Bevelaqua rafinovane ženská a príťažlivá. Som presvedčená, že Vašu krásu je možné vyjadriť elegantným, luxusným spôsobom, ktorý v správnom pomere odhalí a zakryje presne to, čo má. 

 

 

2 položiek celkom

Cena

8081
18081
Dámska plavková podprsenka a nohavičky CAPRI Luna
€80

Dámska plavková podprsenka CAPRI Bandeau Luna svojim strihom krásne zvýrazňuje ženské poprsie a kráľovská modrá farba pôsobí luxusne a príťažlivo. Dámske plavkové nohavičky...

Kód: 86
Dámska plavková podprsenka a nohavičky CAPRI Rubinia
€80

Dámska plavková podprsenka CAPRI Bandeau Rubinia svojim strihom krásne zvýrazňuje ženské poprsie a žiarivá červená farba pôsobí vášnivo. Dámske plavkové nohavičky CAPRI Tango...

Kód: 89
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz